• darkblurbg
Maandag        
8.30-9.15 BodyPump      
9.00-10.00 Cycle      
9.15-10.00  Circuittraining      
10.00-11.00 Yin Yoga Pilates Senioren Fit  
         
19.00-20.00 BodyBalance Cycle Outdoor Circuittraining Kickboksen
20.00-21.00 BodyJam BodyPump BigMove (besloten) Boksen
Dinsdag      
10.00-11.00 Senioren Fit    
       
19.00-20.00 BodyBalance    
19.30-20.30 Cycle    
20.00-21.00 BodyPump    
Woensdag      
9.00-10.00 BodyPump Cycle Circuittraining
10.00-11.00 Pilates Senioren Fit  
       
18.15-18.45 BBB lady's only    
19.00-19.45  Steps ( freestyle)     
19.00-20.00 Boksen KickFit  
19.30-20.30 Cycle    
19.45-20.45 Sh'Bam    
20.00-21.00 BodyJam Kickboksen BigMove ( besloten)
20.30-21.15 Just Dance    
Donderdag      
9.00-10.00 BodyBalance    
       
19.00-20.00 Outdoor Circuittraining BodyPump  
19.30-20.30 Cycle    
20.00-21.00 BodyBalance Zumba  
Vrijdag      
7.15-8.15 Ondernemers cycle    Informeer naar de voorwaarden    
9.00-10.00 Circuittraining  Outdoor Fit ( Woldberg) Cycle
10.00-11.00 Senioren Fit Yoga  
       
19.00-20.00 Circuittraining Cycle  
20.00-21.00 BigMove ( Besloten)    
Zaterdag      
9.00-10.00 BodyPump    
9.15-10.00 Circuittraining    
10.15-11.15 KickFit    
Zondag      
10.00-11.00 Circuittraining Power Yoga ( om de week) 26 sept   

BUDO

Maandag      
16.00-17.00 Judo 6-9 jaar KickFit 6-9 jaar  
17.00-18.00 Jiu Jitsu 8+    
18.00-19.00 Judo 10-14 jaar    
19.00-20.00 Kickboksen 15+    
20.00-21.00 Boksen 15+    
Dinsdag    
16.30-17.30 Kickboksen 6-9 jaar  
17.30-18.30  Kickboksen 10-14 jaar  
18.00-19.00 Judo wedstrijdtraining  
19.00-20.00 Judo 15+  
20.00-21.00 Jiu Jitsu 15+  
Woensdag      
16.00-17.00 Judo 6-9 jaar    
17.00-18.00 Jiu Jitsu 8+    
18.00-19.00 Judo 10-14 jaar    
19.00-20.00 Boksen 15+ KickFit 15+  
20.00-21.00 Kickboksen 15+    
Donderdag    
16.30-17.30 Kickboksen 6-9 jaar  
17.30-18.30  Kickboksen 10-14 jaar  
18.30-19.30 Judo 15+  
19.30 -20.30 Jiu Jitsu 15+  
20.30-21.30 Jiu Jitsu Groundfight 15+  
Zaterdag    
10.15-11.15 KickFit 15+  

Dans

     

Maandag

     

15..00-15.45

Kleuterballet

4-5 jaar

Alano

16.00-16.45

Hiphop

6-9 jaar

Alano

17.00-18.00

Contemporary

13+

Alano

18.00-19.00

Commercial

Intermed

Alano

19.00-20.00

Femme

Inetrmed

Alano

 

 

 

 

Dinsdag

     

16.00-17.00

Fusion

8+

Danique

17.00-18.00

Fusion 

12+

Danique

17.00-18.00

Hiphop

Urban Theater *

8+

Joey

18.00-19.00

Hiphop

Urban Theater *

12+

Joey

19.00-20.00

Urban Theater 

Intermed.

Joey

 

 

 

 

Woensdag

     

17.00-18.30

Musical 

Alle leeftijden

Marion/Hanneke

 

 

 

 

Donderdag

     

16.30-17.30

Hiphop 

10+

Justin

17.30-18.30

Hiphop 

15+

Justin

       

Vrijdag

     

16.00-16.45

Streetdance 

6+

Janita

16.45-17.45

Streetdance 

9-12 jaar

Janita

17.00-19.00

Wedstrijd Kids

 Besloten

Alano/Danique

19.00-21.00

Wedstrijddansers 

 Besloten

Alano/Justin

 

Afvalprogramma BIG MOVE en de CrossGym lessen zijn uitsluitend op aanmelding! Voor meer informatie vraag aan de balie of telefonisch op 0521 - 523 157

In de schoolvakanties kan er een aangepast groepslessenrooster zijn. Bij 2 deelnemers of minder gaat de les niet door.