Budo, jeugd en dans :  Scroll naar beneden

Kinderopvang op maandag en woensdag van 9.00-11.30. Kijk naar de voorwaarden :

https://fitness-hier.nl/praktische-informatie/oppas-voor-de-kleintjes-in-tuk/

Maandag

     
9.00-10.00 Outdoor Senioren Fit ( Woldberg) Fitness John
9.00-10.00 Pilates Zaal 4 Janita
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle  Colin
10.00-11.00 Outdoor Senioren Fit ( Woldberg) Fitness John
10.00-11.00 Yoga Zaal 4 Lisa
10.00-11.00 Circuit Challenge  Theaterl Janita
       
18.30-19.00 Buik/billen Virtuele ruimte Davy
19.00-20.00 Cycle/RPM Cycle Saskia
19.00-20.00 Balance@HIER Theater Anouk
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Vango
20.00-21.00 Cycle/RPM Cycle Saskia
20.00-21.00 Jam@HIER Zaal 4 Anouk
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Marion
20.00-21.00 BigMove Buiten Davy

Dinsdag

     
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
       
17.30-18.30 Cycle@HIER Cycle Anika
18.30-19.30 BodyStep ( 25 aug) Theater Marion
18.30-19.15 Step@HIER ( vanaf 1 sept) Theater Janita
19.15-20.15 Yoga ( Hatha)  (vanaf 8 sept) Theater Annelies 
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Wendy
20.00-21.00 Zum'bam@HIER ( Vanaf 1 sept) Zaal 4 Janita
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Colin
20.15-21.15 Pump@HIER Theater Wendy

Woensdag

     
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle Colin
9.00-10.00 Pump@HIER Theater Janita
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Jelle
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Jelle
10.00-11.00 Pilates Zaal 4 Janita
       
18.00-18.30 Buik/Billen.. Virtueel Jelle
19.00-20.00 Kick Fit Budo Anouk
19.00-20.00 Just Dance Zaal 3 Janita
19.00-20.00 Outdoor Fit Buiten Jelle
19.30-20.30 Cycle@HIER Cycle Saskia
20.00-21.00 BigMove Buiten Jelle
20.00-21.00 Jam@HIER Theater Anouk

Donderdag

     
9.00-10.00 Balance@HIER Zaal 4 Anouk
10.15-10.45 30 min circuit Fitness Anouk
       
19.00-19.15 Buikspierkwartier Virtuele ruimte Vango
19.00-20.00 Zumba Theater Ariska
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Wendy
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Sakia

Vrijdag

     
7.15-8.15 Cycle@HIER ( Ondernemers) Cycle Colin
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Vango
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
10.00-11.00 Yoga ( Hatha) Zaal 4 Lisa
19.00-20.00  BigMove ( van 28 aug) Theater John
19.00-20.00 Core/Challenge Theater John

Zaterdag

     
9.30-10.30 Pump@HIER Theater Marion/Wendy
10.00-11.00 KickFit Budo Anouk/John
       

Zondag

     
9.15-10.15 Cycle@HIER Cycle Annelies
10.15-11.15 Power Yoga Zaal 4 Lisa
10.45-11.45 Circuit Training Fitness Jelle

 

Budo en Jeugd

   

Maandag

   
16.00-17.00 KickFit 8-12 jaar Anouk
17.00-18.00 Judo 6-9 jaar Colin
18.00-19.00 Judo 10+ Colin
19.00-20.00 Boksen Isias
20.00-21.00 Kickboksen Isias

Dinsdag

   
16.00-17.00 Jeugd Fitness 11-14 jaar Vango
16.00-17.00 Kickboksen 6-9 jaar Ajmal
17.00-18.00 Kickboksen 10+ Ajmal
18.00-19.00 Judo wedstrijdtraining Colin
19.00-20.00 Jiu Jitsu 15+ Colin

Woensdag

   
16.00-17.00 Jiu Jitsu 8+ Colin
17.00-18.00 Judo 6-9 jaar Colin
18.00-19.00 Judo 10+ Colin
19.00-20.00 KickFit Anouk

Donderdag

   
16.00-17.00 Kickboksen 6-9 jaar Ajmal
17.00-18.00 Kickboksen 10+ Ajmal
19.00-20.00 Boksen Isias
20.00-21.00 Kickboksen Isias

Vrijdag

   
17.00-18.00 Jiu Jitsu 8+ Colin
18.00-19.00  Budokata Colin
19.00-20.00 Judo gevorderden Colin
20.00-21.00 Jiu Jitsu Colin

Zaterdag

   
10.00-11.00 KickFit Anouk/John

 

Dansrooster

     

Maandag

     
       
16.00-17.00 Hiphop 6+ Justin Theaterzaal
16.00-16.45 Kleuterdans Orwin Studio 4
17.00-18.00 Hiphop 10+ Justin Theaterzaal
18.00-19.00 Femme Orwin Studio 4
18.00-19.00 Hiphop Open class Justin Theaterzaal
19.00-20.00 Commercial Orwin Studio 4
20.00-21.00 Heels Orwin Studio 3
       

Dinsdag 

     
       
16.00-17.00 Eyecatcher  Danique Theaterzaal
17.00-18.00 Fusion Danique Theaterzaal
18.00-19.30 Diversity/ The Future Danique Studio 4
20.00-21.00 Modern Jazz 25+ Alano Studio 3
       

Woensdag

     
       
15.30-16.30 Musicalklas 6-9  Marion  Theaterzaal
16.30-18.00 Musical 10 + Marion Studio 3
17.00-18.00 Hiphop 10+ Mees Studio 4
17.00-17.45 Streetdance 5-8 Janita Theaterzaal
18.00-19.00 Streetdance 9-12 Janita Theaterzaal
18.00-19.00 Wedstrijd  Alano Studio 3
18.00-19.00 Hiphop Mees Studio 4
19.00-20.00 New jack Swing Mees Studio 4
20.00-21.00 Commercial  Mees Studio 4
       

Donderdag

     
       
19.30-21.00 Hiphop open class Justin Studio 4
       

Vrijdag

     
       
16.00-17.30

Eyecatcher

Danique Studio 4
17.00-18.00 New Formation Janita Studio 3
17.30-18.30 

Fusion

( alle leeftijden)

  Studio 4
18.30-20.00

Diversity/ The Future

Danique/Naomi Studio 4
18.00-19.00

Solidarity 2

Janita Studio 3
       

 

 

 

 

 

 

Klik HIER! voor de openingstijden van Fitness HIER!

 

 

Afvalprogramma BIG MOVE en de CrossGym lessen zijn uitsluitend op aanmelding! Voor meer informatie vraag aan de balie of telefonisch op 0521 - 523 157

In de schoolvakanties kan er een aangepast groepslessenrooster zijn. Bij 2 deelnemers of minder gaat de les niet door.