Budo, jeugd en dans :  Scroll naar beneden

Kinderopvang op maandag en woensdag van 9.00-11.30. Kijk naar de voorwaarden :

https://fitness-hier.nl/praktische-informatie/oppas-voor-de-kleintjes-in-tuk/

Maandag

     
9.00-10.00 Outdoor Senioren Fit ( Woldberg) Fitness John
9.00-10.00 Pilates Zaal 4 Janita
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle  Colin
10.00-11.00 Outdoor Senioren Fit ( Woldberg) Fitness John
10.00-11.00 Yoga Zaal 4 Lisa
10.00-11.00 Circuit Challenge  Theaterl Janita
       
18.30-19.00 Buik/billen Virtuele ruimte Davy
19.00-20.00 Cycle/RPM Cycle Saskia
19.00-20.00 Balance@HIER Theater Anouk
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Vango
20.00-21.00 Cycle/RPM Cycle Saskia
20.00-21.00 Jam@HIER Zaal 4 Anouk
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Marion
20.00-21.00 BigMove Buiten Davy

Dinsdag

     
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
       
17.30-18.30 Cycle@HIER Cycle Anika
18.30-19.30 BodyStep ( 25 aug) Theater Marion
18.30-19.15 Step@HIER ( vanaf 1 sept) Theater Janita
19.15-20.15 Yoga ( Hatha)  (vanaf 8 sept) Theater Annelies 
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Wendy
20.00-21.00 Zum'bam@HIER ( Vanaf 1 sept) Zaal 4 Janita
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Colin
20.15-21.15 Pump@HIER Theater Wendy

Woensdag

     
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle Colin
9.00-10.00 Pump@HIER Theater Janita
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Jelle
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Jelle
10.00-11.00 Pilates Zaal 4 Janita
       
18.00-18.30 Buik/Billen.. Virtueel Jelle
19.00-20.00 Kick Fit Budo Anouk
19.00-20.00 Just Dance Zaal 3 Janita
19.00-20.00 Outdoor Fit Buiten Jelle
19.30-20.30 Cycle@HIER Cycle Saskia
20.00-21.00 BigMove Buiten Jelle
20.00-21.00 Jam@HIER Theater Anouk

Donderdag

     
9.00-10.00 Balance@HIER Zaal 4 Anouk
10.15-10.45 30 min circuit Fitness Anouk
       
19.00-19.15 Buikspierkwartier Virtuele ruimte Vango
19.00-20.00 Zumba Theater Ariska
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Wendy
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Sakia

Vrijdag

     
7.15-8.15 Cycle@HIER ( Ondernemers) Cycle Colin
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Vango
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
10.00-11.00 Yoga ( Hatha) Zaal 4 Lisa
19.00-20.00  BigMove ( van 28 aug) Theater John
19.00-20.00 Core/Challenge Theater John

Zaterdag

     
9.30-10.30 Pump@HIER Theater Marion/Wendy
10.00-11.00 KickFit Budo Anouk/John
       

Zondag

     
9.15-10.15 Cycle@HIER Cycle Annelies
10.15-11.15 Power Yoga Zaal 4 Lisa
10.45-11.45 Circuit Training Fitness Jelle

 

Budo en Jeugd

   

Maandag

   
16.00-17.00 KickFit 8-12 jaar Anouk
17.00-18.00 Judo 6-9 jaar Colin
18.00-19.00 Judo 10+ Colin
19.00-20.00 Boksen Isias
20.00-21.00 Kickboksen Isias

Dinsdag

   
16.00-17.00 Jeugd Fitness 11-14 jaar Vango
16.00-17.00 Kickboksen 6-9 jaar Ajmal
17.00-18.00 Kickboksen 10+ Ajmal
18.00-19.00 Judo wedstrijdtraining Colin
19.00-20.00 Jiu Jitsu 15+ Colin

Woensdag

   
16.00-17.00 Jiu Jitsu 8+ Colin
17.00-18.00 Judo 6-9 jaar Colin
18.00-19.00 Judo 10+ Colin
19.00-20.00 KickFit Anouk

Donderdag

   
16.00-17.00 Kickboksen 6-9 jaar Ajmal
17.00-18.00 Kickboksen 10+ Ajmal
19.00-20.00 Boksen Isias
20.00-21.00 Kickboksen Isias

Vrijdag

   
17.00-18.00 Jiu Jitsu 8+ Colin
18.00-19.00  Budokata Colin
19.00-20.00 Judo gevorderden Colin
20.00-21.00 Jiu Jitsu Colin

Zaterdag

   
10.00-11.00 KickFit Anouk/John

 

Dans

     

Maandag 

     
16.00-17.00 Hiphop Boys 10 + Theaterzaal Fabian
17.00-18.00  Modern Advanced  Studio 4 Tahnee
17.00-18.00 Hiphop Intermediate Theaterzaal Fabian
18.00-19.00 Acro Intermediate Studio 4 Tahnee
18.00-19.00 Hiphop Advanced Theater Fabian
19.00-20.00 Femme Intemediate Studio 4 Tahnee
19.00-20.00 Freestyle Open level Studio 3 Fabian
20.00-21.00  Heels Intermediate Studio 3 Tahnee

Dinsdag

     
16.00-17.00 Hiphop 6+ Studio 3 Fabian
16.00-17.00 Eyecatcher ( besloten) Theaterzaal Danique
17.00-18.00 Hiphop 10+ Studio 3 Fabian
17.00-18.30 Wedstrijdteam ( besloten) Theater Danique
17.00-18.00 Techniek Intermediate Studio 4 Tahnee
18.00-19.00 Footwork Studio 3 Fabian
18.00-19.00 Contemporary Advanced Studio 4 Tahnee
19.00-20.00 Commercial Advanced Studio 4 Tahnee
20.00-21.00 Modern Jazz 25 + Open level Studio 3 Tahnee

Woensdag

     
15.30-16.30 Musicalklas 6-9 jaar Theater Marion
16.30-18.00 Musicalklas 10+ Studio 3 Marion
17.00-18.00  Hiphop 10+ Studio 4 Mees
16.00-16.45 Streetdance 5-9jaar Theaterzaal Janita
17.00-18.00 Streetdance 10+ Theaterzaal Janita
18.00-19.00 Wedstrijdgroep Studio 3 Alano
18.00-19.00 Hiphop Advanced Studio 4 Mees
19.00-20.00 New jack Swing Open level Studio 4 Mees
20.00-21.00 Commercial Open level Studio 4 Mees

Donderdag

     
18.00-19.30 The Future ( besloten) Studio 4 Justin
19.30-20.30 Dancehall  Studio 4 Eurnalis

Vrijdag

     
16.00-17.30 Eyecatcher Studio 4 Danique
17.00-18.00 Wedstrijdteam ( besloten) Studio 3 Janita
18.00-20.00 The Future Theaterzaal Justin
17.30-18.30 Fusion ( alle leeftijden) Studio 4 Danique
18.30-20.00 Diversity Danique Studio 4
18.00-19.00 Wedstrijdteam ( besloten) Studio 3 Janita
20.00-20.00 Afro Intermediate  /   Hiphop New Style ( om de twee weken) Studio 4 Danique/Justin
       

 

 

 

Klik HIER! voor de openingstijden van Fitness HIER!

 

 

Afvalprogramma BIG MOVE en de CrossGym lessen zijn uitsluitend op aanmelding! Voor meer informatie vraag aan de balie of telefonisch op 0521 - 523 157

In de schoolvakanties kan er een aangepast groepslessenrooster zijn. Bij 2 deelnemers of minder gaat de les niet door.