Dag Les                  Zomerrooster vanaf 1 juli tm 17 augustus
Maandag  
9:00-9:50 Circuit Training
10:00-10:50 Senioren Fit
10:00-11:00 Yoga
   
18:30-19:00 HIT ( High Intensity Training)
19:00-19:50 Boksen
19:15-20:00 BodyBalance
20:00-20:50 Kickboksen
20:15-21:15 BodyJam
   
Dinsdag  
 8:00-9:00 Fitness 60 +
18:45-19:30 Zumba
19:45-20:30 BodyPump
20:45-21:30 Circuit Training
   
Woensdag  
9:00-9:50 Circuit Training
19:00-19:50 Kick Fit 
20:00-20:50 RPM
   
Donderdag  
 8:00-9:00 Fitness 60+
19:00-19:45 BodyPump
20:00-20:45 Circuit Training
   
Vrijdag  
 9:00-9:50 Circuit Training
10:00-10:50 Senioren Fit
   
Zaterdag  
9:30-10:30 BodyPump
10:00-10:50 Boksen
11:00-11:50 Kickboksen
   
Zondag  
10:00-10:50 Circuit Training
   
  Alle groepslessen , ook die niet in dit zomerrooster staan kunnen gevolgd worden in de virtuele ruimte. De ruimte kunt u ook reserveren in de app.
Dansrooster tot 31 augustus

Afbeelding kan het volgende bevatten: de tekst 'START: 13-7 ToT 31-8 LOCATIE TUK ZOMER ROOSTER TIJDENS DE ZOMERPERIODE ZULLEN ER VANUIT DANS HIER LESSEN AANGEBODEN WORDEN VOOR DE STUDENTEN DIE LEKKER WILLEN BLIJVEN DANSEN! MAANDAGEN 17:00 18:00 FUSION 8-12DANIQUE 18:00 19:00 FUSION 13 DANIQUE 19:00 20:00 HIPHOP 13+ JUSTIN VRIJDAGEN 18:00- 19:00 AFRO 3+ DANIQUE 19:00-20:00 HIPHOP 13+ JUSTIN HIER! DANSEN MUSICAL'

 

 

Groepslesrooster vanaf 17 augustus
 

Alle danslessen starten vanaf 31 augustus

   
 

** : Alle jeugdlessen

Intermediate: Enige ervaring vereist

Advanced: Veel ervaring vereist

Rood gekleurd : Danslessen   

( Voor informatie danslessen: https://dans-hier.nl/dansstijlen/ )

   

Maandag

     
9.00-10.00 Circuittraining Fitness John
9.00-10.00 Pilates Zaal 4 Janita
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle  Colin
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness John
10.00-11.00 Yoga Zaal 4 Lisa
10.00-11.00 Circuit Challenge Theaterzaal Janita
       
16.00-17.00 KickFit  ** Budo Anouk
16.00-17.00 Hiphop Boy's 10 + ** Theater Fabian
17.00-18.00 Judo 6-8 jaar ** Budo Colin
17.00-18.00 Modern Advanced Zaal 4 Tahnee
17.00-18.00 Hiphop Intermediate Theater Fabian
       
18.00-19.00 Judo 10+ ** Budo Colin
18.00-19.00 Acro Intermediate Studio 4 Tahnee
18.00-19.00 Hiphop Advanced Theater Fabian
18.30-19.00 Buik/billen Virtuele ruimte Davy
19.00-20.00 Boksen Budo Isaias
19.00-20.00 Cycle/RPM Cycle Saskia
19.00-20.00 Femme Intermediate Zaal 4 Tahnee
19.00-20.00 Freestyle Zaal 3 Fabian
19.00-20.00 Balance@HIER Theater Anouk
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Vango
20.00-21.00 Jam@HIER Zaal 4 Anouk
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Vango ( Vooralsnog)
20.00-21.00 Heels Intermediate Zaal 3 Tahnee
20.00-21.00 BigMove Buiten Davy
       

Dinsdag

     
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
       
16.00-17.00 Kickboksen 6-9 j ** Budo Ajmal
16.00-17.00 Eyecatcher ** Theater Danique
16.00-17.00 Hiphop 6+ ** Zaal 3 Fabian
17.00-18.00 Diversity ** Theater Danique
17.00-18.00 Kickboksen 10+ ** Budo Ajmal
17.00-18.00 Techniek intermediate Zaal 4 Tahnee
       
17.30-18.30 Cycle@HIER Cycle Anika
18.00-19.00 Footwork Intermediate Zaal 3 Fabian
18.00-19.00 Contemporary Advanced Zaal 4 Tahnee
18.30-19.15 Step@HIER Theater Janita
19.15-20.15 Yoga ( Hatha)  Theater Annelies ( va 8 sept)
19.00-20.00 Outdoor Circuit Buiten Wendy
19.00-20.00 Commercial Advanced Zaal 4 Tahnee
20.00-21.00 Zum'bam@HIER Zaal 4 Janita
20.00-21.00 Modern Jazz 25+ Zaal 3 Thanee
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Colin
20.15-21.15 Pump@HIER Theater Wendy
       

Woensdag

     
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle Colin
9.00-10.00 Pump@HIER Theater Janita
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Jelle
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Jelle
10.00-11.00 Pilates Zaal 4 Janita
       
15.30-16.30 Musicalklas 6-9 ** Theater Marion
16.00-17.00 jiu jitsu 8 + ** Budo Colin
16.30-18.00 Musicalklas 10+ ** Zaal 3 Marion
17.00-18.00 Hiphop 10+ ** Zaal 4 Mees
17.00-18.00 Streetdance 5-8 j ** Theaterzaal Janita
17.00-18.00 Judo 6-9 j ** Budo Colin
       
18.00-19.00 Judo 10+ ** Budo  Colin
18.00-19.00 Streetdance 10+ ** Theater Janita
18.00-19.00 Wedstrijddans beginners ** Zaal 3 Optie
18.00-19.00 Hiphop Advanced Zaal 4 Mees
18.00-18.30 Buik/Billen.. Virtueel Jelle
19.00-20.00 Kick Fit Budo Anouk
19.00-20.00 New Jack Swing Zaal 4 Mees
19.00-20.00 Just Dance Zaal 3 Janita
19.00-20.00 Outdoor Fit Buiten Jelle
19.30-20.30 Cycle@HIER Cycle Saskia
20.00-21.00 BigMove Buiten Jelle
20.00-21.00 Jam@HIER Theater Anouk
20,00-21.00 Commercial  Zaal 4 Mees
       
Donderdag      
9.00-10.00 Balance@HIER Zaal 4 Anouk
10.15-11.15 30 min circuit Fitness Anouk
       
16.00-17.30 Eyecatcher ** Theater Danique
16.00-17.00 Kickboksen 6-9j ** Budo Ajmal
17.00-18.00 Kickboksen 10+ ** Budo  Ajmal
       
17.30-18.30 Solidarity ** Theater  Danique
18.00-19.00 The Future ** Zaal 4 Justin
18.30-20.00 Diversity ** Zaal 3 Danique
19.00-20.00 Boksen
Budo Isaias
19.00-19.15 Buikspierkwartier Virtuele ruimte Vango
19.00-20.00 Zumba Theater Ariska
19.30-20.30 Dancehall Zaal 4 Eurnalis
20.00-21.00 Pump@HIER Theater Wendy
20.00-21.00 Cycle@HIER Cycle Sakia
20.00-21.00 Kickboksen Budo Isaias
       

Vrijdag

     
7.15-8.15 Cycle@HIER ( Ondernemers) Cycle Colin
9.00-10.00 Circuit Training Fitness Vango
10.00-11.00 Senioren Fit Fitness Vango
10.00-11.00 Yoga ( Hatha) Zaal 4 Lisa
       
17.00-18.00 jiu jitsu 8 + ** Budo Colin
17.00-18.00 Fusion 7+ ** Zaal 4 Danique
17.00-18.00 Wedstrijddans ** Zaal 3 Janita
17.00-18.00 Hiphop Intermediate Theater Justin
       
18.00-19.00   Theater Justin
18.00-19.00 Fusion 10+ ** Zaal 4 Danique
18.00-19.00 Wedstrijddans ** Zaal 3 Janita
18.00-19.00 Budokata Budo Colin
19.00-20.00 Judo Gevorderden Budo Colin
19.00-20.00 Core/Challenge samen met BigMove Theater John
19.00-20.00 Afro Intermediate Zaal 4 Danique
19.30-20.30 Cycle@HIER Cycle Wilma
20.00-21.00 Jiu jitsu Budo Colin
20.00-21.30 The Future  Zaal 4 Julian
20.00-21.00 Fusion Theater Danique
       

Zaterdag

     
9.00-9.30 30 min circuit Fitness Anouk/John
9.30-10.30 Pump@HIER Theater Vanessa?
10.00-11.00 KickFit Budo Anouk/John
       

Zondag

     
9.00-10.00 Cycle@HIER Cycle Annelies
10.00-11.00 Power Yoga Zaal 4 Lisa

 

 

 

Klik HIER! voor de openingstijden van Fitness HIER!

 

 

* Afvalprogramma BIG MOVE en de CrossGym lessen zijn uitsluitend op aanmelding! Voor meer informatie vraag aan de balie of telefonisch op 0521 - 523 157
** De paaldans lessen hebben naast het lidmaatschap een toeslag van 100 euro per jaar (10 termijnen van 10 euro)

In de schoolvakanties kan er een aangepast groepslessenrooster zijn. Bij 2 deelnemers of minder gaat de les niet door.